Warsztat rekomendowany

Warsztat naprawczy na terenie RP posiadający umowę o współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.
 

Czy wiesz, że...

Zdecydowana większość pojazdów po wypadkach jest naprawiana w warsztatach, które są najbardziej dostępne, choćby ze względu na odległość, dla właścicieli pojazdów. Warta, aby ułatwić poszkodowanym odnalezienie warsztatu, współpracuje z takimi warsztatami, które zapewniają właściwy poziom techniczny przeprowadzonych napraw oraz wysoką jakość obsługi klientów. Pośród warsztatów w kraju do współpracy wybierane są takie, które cieszą się pozytywnymi opiniami klientów.

Likwidacja szkody na pojeździe w warsztacie rekomendowanym przez Wartę jest łatwiejsza niż w innych warsztatach. Przede wszystkim w warsztacie takim możemy liczyć na rzetelną i szybką wycenę szkody, ponieważ wybrane placówki dysponują własnymi rzeczoznawcami. Ponadto za sprawą nawiązanej współpracy, znacznie sprawniej przebiega przepływ informacji i dokumentacji związanej z naprawą naszego samochodu. Warta zajmuje się formalnościami.

Warsztat rekomendowany przez Wartę można odnaleźć na stronie internetowej. Znajdują się tam informacje o warsztatach naprawiających pojazdy osobowe i dostawcze, pojazdy ciężarowe i naczepy.