Logo

Kalkulator OC i AC

Sprawdź ile kosztuje ubezpieczenie samochodu

Użyj kalkulatora OC i AC

Numer rejestracyjny
Twoja data urodzenia
Połączenie jest szyfrowane
Twoje dane są chronione
  • OC+AC już od 612 zł
  • Oblicz składkę w 1 minutę
Oferty HDI nie ma w żadej porównywarce. Jest tylko tutaj!
Nie dzwonimy, jeśli tego nie chcesz
Do poznania oferty nie wymagamy podania numeru telefonu ani innych danych kontaktowych. Nie zadzwonimy do Ciebie z innymi ofertami.
Podajesz tylko niezbędne dane
Twoje dane są użyte wyłącznie do obliczenia składki za ubezpieczenie. Nie udostępniamy ich nikomu innemu, ani nie wykorzystujemy do innych celów.
Oferta przygotowana specjalnie dla Ciebie
Kalkulator ubezpieczenia samochodu bierze pod uwagę dane pojazdu i historię Twojego ubezpieczenia, aby wysokość składki i zakres oferty przygotować zgodnie z Twoimi potrzebami.

Często zadawane pytania

Jak obliczyć składkę za ubezpieczenie OC?

 

Bardzo prosto! Wprowadź niezbędne dane do naszego formularza i zaczekaj kilka chwil, aż nasz kalkulator OC obliczy dla Ciebie wysokość składki OC w różnych wariantach.

Czy muszę podawać swoje dane w kalkulatorze OC i AC HDI?

 

Tak. Dane z formularza są niezbędne do rzetelnego wyliczenia wysokości składki ubezpieczenia OC. Pytamy tylko o niezbędne informacje, tzn. o dane ubezpieczanego samochodu oraz jego właściciela i współwłaścicieli (jeśli tacy są). Dlaczego? Bo to od nich zależy wysokość składki ubezpieczenia OC.

Czy moje dane w kalkulatorze ubezpieczeń są chronione?

 

Tak. Wszystkie dane, które wprowadzasz do kalkulatora OC i AC, są chronione. Dbamy o bezpieczeństwo danych w kalkulatorze zarówno przez procedury wewnętrzne organizacji, szyfrowane połączenie z użyciem certyfikatu SSL jak też przez udostępnianie bezpiecznych płatności online. Co ważne, wprowadzone przez Ciebie dane wykorzystujemy tylko w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia i umożliwienia zakupu polisy.

Czy każdy samochód musi mieć ubezpieczenie OC?

 

Tak, ubezpieczenie OC posiadacza pojazdu jest obowiązkowe. Ubezpieczeniem OC objęty jest każdy zarejestrowany pojazd mechaniczny. Nie ma znaczenia, czy pojazd jest używany regularnie, raz na jakiś czas czy wcale. Brak ubezpieczenia OC nieużywanego samochodu skutkuje nałożeniem takiej samej kary za brak OC, jak w przypadku auta używanego codziennie. Dopiero od momentu wyrejestrowania samochodu nie ma obowiązku posiadania ubezpieczenia OC. Za brak ubezpieczenia lub przerwę w ochronie ubezpieczeniowej grożą kary finansowe. Jeśli w wyniku ruchu Twojego samochodu dojdzie do wypadku lub innego zdarzenia na drodze, z ubezpieczenia OC zostanie zapłacone odszkodowanie osobom, które ucierpiały.

Czy opłaca się kupować ubezpieczenie OC i AC online?

 

Pewnie, że tak! Korzystanie z kalkulatora OC i AC HDI jest bezpłatne. Nie pobieramy prowizji za skorzystanie z kalkulatora, ani nie doliczamy jej do ceny ubezpieczenia. Kalkulator OC i AC pozwala oszczędzić dużo czasu – podanie danych i zakup online zajmuje tylko kilka chwil. Otrzymujesz kilka wariantów ubezpieczenia do wyboru – możesz więc wygodnie dopasować ubezpieczenie do swoich potrzeb.

Czy muszę kupić ubezpieczenie OC i AC po wykonaniu wyliczenia?

 

Nie musisz. Kalkulator ubezpieczeń prezentuje oferty, ale wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z koniecznością zakupu ubezpieczenia online. Ty wprowadzasz dane, my obliczamy składkę i przedstawiamy Ci kilka ofert do wyboru. Jeśli wysokość składki ubezpieczenia OC uznasz za dobrą, finalizujesz zakup – dokonując płatności, a polisa trafia na Twój e-mail.

Jak otrzymam polisę kupioną online?

 

Gdy kalkulator OC wyliczy składkę a Ty wybierzesz ubezpieczenie po czym dokonasz udanej płatności, to polisa trafi na Twój adres e-mail. Numer polisy otrzymasz także w wiadomości sms.

Kiedy data urodzenia właściciela jest wymagana?

 

Wymagamy podania daty urodzenia, ponieważ pozwala nam sprawdzić czy pojazd, dla którego chcesz obliczyć składkę ubezpieczenia OC i AC oraz kupić polisę należy do Ciebie. Dzięki temu masz pewność, że nasz kalkulator ubezpieczeń obliczy składkę z uwzględnieniem Twojej historii ubezpieczenia i Twojego pojazdu.

Jak chronione są dane dotyczące pojazdu i mnie?

 

Wszystkie dane w kalkulatorze są odpowiednio zaszyfrowane. Stosujemy certyfikaty bezpieczeństwa wysokiej klasy. Dzięki korzystaniu z Centralnej Ewidencji Pojazdów dane trafiają do kalkulatora ubezpieczenia OC i AC w sposób bezpieczniejszy i dający większą gwarancję prawidłowości niż w przypadku manualnego uzupełniania wszystkich danych.

Czy tak mało danych wystarczy by poznać cenę ubezpieczenia?

 

Tak. Do oceny ryzyka i przedstawienia oferty ubezpieczenia OC i AC wykorzystujemy w kalkulatorze tylko niezbędne dane.

Ubezpieczenie OC i AC Kup online w HDI

Skorzystaj z kalkulatora OC i AC i sprawdź, ile wyniesie składka za ubezpieczenie Twojego samochodu w HDI. Jak działa kalkulator OC i AC HDI? To bardzo proste!

Jeśli chcesz obliczyć składkę ubezpieczenia OC i AC w kalkulatorze online HDI, wypełniasz po prostu formularz, wpisując niezbędne dane. Na ich podstawie kalkulator OC i AC oblicza dla Ciebie wysokość składki w różnych wariantach. Ubezpieczenie samochodu kupujesz online. Masz do wyboru kilka metod płatności: za pomocą karty płatniczej, szybkiego przelewu lub BLIKa. Wystarczy że podasz dane pojazdu, informacje o właścicielu oraz kierowcach i już po chwili poznasz wysokość składki!

Składka OC z Assistance Standard w wysokości 349 zł rocznie została wyliczona 05.2022 r. dla Klienta w wieku 71 lat, mieszkańca Słopnic powiat limanowski, właściciela Dacia Duster. Składka ubezpieczeniowa OC+AC z Assistance Standard w wysokości 612 zł rocznie została wyliczona 05.2022 r. dla Klienta w wieku 63 lat, mieszkańca Górek powiat parczewski, właściciela Forda KA. Składka ubezpieczeniowa OC+AC z Assistance Złoty + w wysokości 943 zł rocznie została wyliczona 05.2022 r. dla Klienta w wieku 64 lat, mieszkańca Mysłowic, właściciela Skody Fabia. Składka ubezpieczeniowa OC+AC w wysokości 640 zł rocznie została wyliczona dla Klienta w wieku 41 lat, mieszkańca Lublina, posiadacza Renault Megane III Grandtour.

Twoje dane są chronione
Połączenie jest szyfrowane
Zobacz jak jeszcze dbamy o bezpieczeństwo